Albert pre vás komplexne a prehľadne sumarizuje najdôležitejšie témy uplynulých týždňov. Vznikajú nové požiadavky na označovanie obalov vo Francúzsku? Albert vám pošle aktuálne informácie. Sledujeme nový vývoj v oblasti udržateľného dizajnu obalov v EÚ? Dozviete sa to ako prví. Všetky informácie budete dostávať v pravidelných intervaloch priamo do vášho emailu. Ušetríte si zdĺhavé vyhľadávanie v zahraničných právnych textoch alebo na medzinárodných spravodajských portáloch. Albert to všetko urobí za vás!

S RecycleMe a službou Albert získate skutočnú konkurenčnú výhodu!

Obehové hospodárstvo, recyklácia obalov a rozšírená zodpovednosť výrobcov (RZV) sú aj pre slovenských podnikateľov čoraz dôležitejšie. Spolu s odborníkmi z našej partnerskej spoločnosti RecyleMe neustále sledujeme legislatívne zmeny súvisiace s obalmi a trendy v odvetví, aby sme vám poskytli komplexné služby, relevantné aj v medzinárodnom meradle.

Chceli by ste si to vyskúšať

Ukážka bezplatného vydania „Albert’s Visionaries“ vám poskytne predstavu o tom, aké môžu byť najnovšie poznatky cenné pre vás a vašu spoločnosť.

Objednajte si skúšobný náhľadAlbert´s Visionaries

Službu Albert’s Visionaries si môžete objednať priamo na tomto linku